Картинки по запросу малюнок: тиждень Шевченка

 

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ-ДЕКЛАМАТОРІВ «ЗП(ПТ)О ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ЧИТАЮТЬ ШЕВЧЕНКА»

 

Відповідно до плану навчально-методичного центру професійно-технічної освіти стартував другий обласний відеоконкурс «ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини читають Шевченка», який проводиться з нагоди 205 річниці від дня народження Великого Кобзаря, з метою популяризації творчості поета серед сучасної молоді, створення умов для розкриття творчого потенціалу шанувальників слова й виявлення талановитих читців.   

           У закладах ЗП(ПТ)О відбувся перший відбірковий етап, а в рамках Шевченківського тижня розпочався  другий (обласний)  етап.

За умовами Положення про обласний конкурс читців-декламаторів «ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини читають Шевченка» 22 березня буде підбито підсумки членами журі та за результатами онлайн голосування. Чекаємо результатів.

Популяризація творчості Тараса Григоровича Шевченка серед сучасної молоді, представлення літературно-художньої спадщини митця в усій її багатогранності є важливим і актуальним напрямом діяльності викладачів української мови і літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

 

В.М.Василиненко,

директор навчально-методичного центру

у Дніпропетровській області