Семінар для новопризначених заступників директорів  закладів П(ПТ)О  Дніпропетровщини

    

     Навчально-методичним центром ПТО  у Дніпропетровській області проведено заняття семінару-практикуму для новопризначених заступників директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

     Слухачі отримали рекомендації щодо: ведення навчальної та організаційно-розпорядчої документації; організації та проведення внутрішньо училищного контролю; форми та схеми проведення аналізу уроків. На занятті семінару розглянули організацію діловодства в закладі П(ПТ)О, ведення документації з навчально-виробничої та навчально-виховної роботи, вимоги до складання робочих навчальних планів та нормуванню навчально-виробничих робіт, організацію внутрішньоучилищного контролю за освітнім процесом, використання ІКТ при забезпеченні документообігу закладу освіти.       

     Протягом березня-квітня 2019 року новопризначені заступники директорів проходять стажування  в закладах освіти, де знайомляться з  досвідом роботи досвідчених колег, зберуть матеріали з питань  управління та організації  освітнім процесом для подальшого використання у роботі.

    На підсумковому етапі в травні слухачі представлять  творчий звіт із пропозиціями вдосконалення організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та отримають сертифікат семінару-практикуму.

  

 

                  Василиненко В.М.,

                                                                                                директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області