Методична служба Дніпропетровщини спрямовує свої дії на наближення процесу навчання до умов виробництва

 

Пріоритетним напрямком роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області є наближення процесу навчання до умов виробництва.

Адаптація системи професійної (професійно-технічної) освіти до нових умов розвитку виробництва здійснюється через вивчення та впровадження в навчальний процес з зазначенням інноваційних виробничих технологій.

З цією метою методистами–профільниками НМЦ ПТО
у
Дніпропетровській області видано Путівник нових виробничих технологій, в якому перелічуються  адреси підприємств, працюючих за новими технологіми.

Путівник нових виробничих технологій розроблено для повної реалізації освітніх програм та пізнання нових технологій за всіма галузями економіки.

Завдяки визначеним в Путівнику адресам є можливість ознайомлення педагогам та здобувачам освіти з новими технологіями, встановлення співробітництва з підприємствами, реалізація окремих елементів навчання за можливостями зазначених підприємств, використання технологічних карт, відеофільмів, презентаційних матеріалів.

Впровадження в навчальний процес інноваційних виробничих технологій, сучасних компетентностей, передових методів праці, а також сучасних досягнень науки і техніки, які запропоновані Путівником забезпечить виконання вимог стандартів професійної (професійно-технічної) освіти.

Зі змістом Путівника нових виробничих технологій можна ознайомитися на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області                     http://nmc-pto.dp.ua/  (розділ Електронна бібліотека методичних напрацювань підрозділ Професійна підготовка, Загальні для усіх сфер ПТО)

 

 

Директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області

                                                                                                      В.М.Василиненко