Методична служба Дніпропетровщини використовує ресурси навчально-практичних центрів для підвищення фахової компетентності педагогів

 

З метою підвищення фахової компетентності педагогів методичною службою Дніпропетровської області проведено семінар на базі навчально-практичного центру Вищого професійного училища №17, який створено за кошти Уряду для впровадження інноваційних виробничих технологій з професій «Верстатник широкого профілю», «Токар», «Фрезерувальник», «Свердлувальник», «Шліфувальник» та інших.

Учасниками семінару були викладачі та майстри виробничого навчання ЗП(ПТ)О області, які навчають професіям машинобудування.

Методичною службою продемонстровано можливості сайту НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області, висвітлено роботу з впровадження нових виробничих технологій відповідно до вимог ринку праці регіону, елементів дуальної форми навчання, вхідного контролю, ознайомлено з педагогів з  можливостями використання всіх функцій навчально-практичних центрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області та України щодо підвищення педагогічної компетентності, підвищення кваліфікації, стажування.

В рамках заходу продемонстровано педагогічні підходи у створенні методичних комплексів за професіями машинобудування, за якими працює НПЦ, сучасні виробничі технології, що застосовуються в НПЦ, а також методичні напрацювання закладу освіти з підготовки молодших спеціалістів.

Учасники семінару ознайомилися з матеріально-технічною базою НПЦ, з сучасним інструментом, новітніми верстатами та їх роботою. Сучасні технології демонстрували здобувачі освіти І курсу за професією «Верстатник широкого профілю»,  які виконували вправи на нових верстатах.

 Учасникам семінару сформульовано практичні поради щодо навчання професіям машинобудування, вони отримали презентаційні матеріали, які будуть застосовувати в практичній роботі.

 

 

Директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти

у Дніпропетровській області

В.М.Василиненко