Підготовка активістів закладів профтехосвіти Дніпропетровщини

 

      НМЦ ПТО у Дніпропетровській області продовжив роботу семінару-практикуму для педагогічних працівників закладів П(ПТ)О, які включені до резерву на керівні посади.       

      Група слухачів, в яку входять 40 педагогів з 16 навчальних закладів Дніпропетровської області, отримали рекомендації щодо використання медіа-простору закладу професійної освіти для позиціювання робітничих професій, організації дошкільного раннього професійного орієнтування, методичного забезпечення онлайн-консультування школярів загальноосвітніх закладів.

    Окремо розглянуто особливості роботи з класними керівниками в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та Модель Центру професійної кар’єри на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

     Також досвідом  роботи центру професійної карери поділились педагогічні працівники Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.  

      Практичним етапом семінару передбачено стажування в закладах П(ПТ)О, під час якого слухачі знайомляться з окремими питаннями організації освітнього процесу.  

       На підсумковому етапі в другій декаді квітня слухачі представлять  творчий звіт із пропозиціями вдосконалення організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та отримають сертифікат семінару-практикуму.

 

                                                      

                           Василиненко В.М.,

 директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області