Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини готуються до проекту Interpipe Mechatronic Lab

 

Учні Дніпровського вищого професійного училища будівництва, Дніпровського центру професійно-технічної освіти, Нікопольського центру професійної освіти та Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів стали учасниками чергового етапу проекту Interpipe Mechatronic Lab.

У навчальному центрі Upipe викладачі кафедри електроприводів НТУ "Дніпровська політехніка" провели тренінг, в якому учні закладів П(ПТ)О та студенти закладів передвищої освіти Дніпропетровської та Запорізької областей опановували роботу з мехатронними засобами пневмо електроавтоматики.

На конкурсі з МЕХАТРОНІКИ, який відбудеться у вересні 2019 року на щорічному фестивалі «INTERPIPE TECHFEST», команди закладів освіти зможуть продемонструвати свої знання у царині електромеханіки, електроніки, мікропроцесорної техніки, автоматики та ІТ-технологій.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоятНа данном изображении может находиться: 7 человек, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человекаНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и в помещении