Інклюзія освіти і профорієнтація

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України з метою розвитку інклюзивної освіти, підтримки молоді з особливими освітніми потребами, в тому числі в навчання в ЗП(ПТ)О, профтехосвіта Дніпропетровщини здійснює профорієнтаційну роботу в рамках  соціально-громадського проекту за ініціативи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та волонтерів Міжнародного благодійного фонду.

Для вихованців з інвалідністю КЗ «Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат» ДОР» провели благодійну акцію «Спробуй свої можливості» ЗП(ПТ)О міста Дніпро: Вище професійне училище №55, професійно-технічне училище №2, Дніпровський залізничний професійний ліцей, Міжрегіональне вище професійне училище поліграфії та інформаційних технологій, Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу.

Педагоги та учні ЗП(ПТ)О провели майстер-класи з робітничих професій. Дуже уважно і старанно вихованці спробували себе у ролях електрика, швачки, залізничника, флориста, оформлювача вітрин, поліграфіста та знавця інформаційних технологій. Таким чином вихованці інтернату не тільки отримали корисну інформацію, але й поспілкувались з гостями та добре провели час.

Впевнені, що цей проект покликаний звернути увагу на людей з обмеженими можливостями, нагадати суспільству про проблеми створення вільного пересування,  комфортного життя, розширення простору знань та професійних можливостей кожної людини.

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області