Описание: d:\Documents and Settings\1\Мои документы\Downloads\Попов (1).jpgСвітлої пам’яті Володимира  Онисимовича Попова

Психолог… Кожен сприймає це слово по – своєму.  Для Володимира Онисимовича  – це сенс  його життя.

Попов Володимир Онисимович пройшов великий життєвий шлях – психолог народної освіти, економіст с/г виробництва, інженер – механік. Отримавши вищу кваліфікацію працював на керівних та інженерних посадах «Сільгосптехніка» в Покровському районі. У 1970 році посів посаду головного інженера Межівського районного об’єднання «Сільгосптехніка», згодом був призначений керуючим цього ж об’єднання, де працював більше десяти років.

З 1981 року  працював в СПТУ № 6 (с. Новопавлівка Межівського району) майстром в/н, викладачем спецдисциплін, з серпня 1982 р. був призначений директором навчального закладу.

Попов В.О. – новатор с/г виробництва,  учбового процесу, вперше розробив та застосував маніпулятор навчально – виховного процесу, працював над основами створення матеріальної бази підготовки фахівців, під його керівництвом збудовано та в 1983 році введено в експлуатацію Межівське середнє професійно – технічне училище за регіональним принципом роботи, чим розширив практичні можливості навчальних закладів профтехосвіти по підготовці фахівців профільного спрямування.

Він написав більше сотні монографій та статей. Одна з яких – «Вимоги діяльності», яка успішно використовується в профтехучилищах  області.

З  серпня 1991 року Попов В.О. працював на посаді практичного психолога училища. Невичерпна життєва енергія, любов до ближніх, відданість обраній справі, притаманні В.О. Попову, назавжди залишаться у нашій пам’яті. Це  була  високоосвічена людина, видатний фахівець своєї справи.

За вагомий внесок у розвиток профтехосвіти та активну життєву позицію Володимир Онисимович нагороджений орденом «Знак пошани», знаком «За вагомий внесок у розвиток профтехосвіти», удостоєний «Особливих заслуг перед Україною», медалями та іншими відзнаками України.

У пам’яті всіх тих, хто знав та працював з Володимиром Онисимовичем назавжди збережеться пам'ять про його чудові людські якості, талант педагога та керівника.  Ми завжди будемо пам’ятати його, як чуйну і доброзичливу людину, яка піклувалася про свій навчальний заклад, дбала про розвиток профтехосвітньої галузі, віддано і чесно служила справі виховання майбутніх поколінь.

                                                                       

          Щиро висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким. Світла пам'ять про Володимира  Онисимовича залишиться у наших  серцях.