Запрошуємо на навчання – гарантуємо працевлаштування. Соціальний діалог з роботодавцями набирає оберти

 

Відбулося засідання фахової ради  залізничних професій з теми: «Впровадження елементів дуальної форми навчання  з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу»  на базі вагонного депо ст. Мудрьона за участю представників замовника кадрів Криворізької дільниці залізничних перевезень,  педпрацівників Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей (КПТМЛ), методистів, громадських діячів, депутата Дніпропетровської обласної ради,  члена комісії з питань освіти, науки, молоді, спорту, культури     Щокіна В. П., голови ради соціального партнерства Степанюка Д.П.

Було проаналізовано стан ринку праці, впровадження елементів дуальної форми навчання, питання профорієнтації молоді.Для учасників засідання проведена технологічна екскурсія в цеха вагонного депо «Мудрьона».

 На завершення учасники засідання взяли участь у профорієнтаційному стартапі «Наші професії – ваше майбутнє», який провів КПТМЛ для учнів шкіл  Покровського району в ПК «Мистецький». Для них була представлена виставка технічної творчості, цікава культурно- мистецька програма з розповіддю про ті професії, яких навчають в ліцеї. Перед школярами також виступили представники замовників кадрів, роботодавці з розповіддю про роботу своїх підприємств, умови праці і соціальні гарантії для тих, хто обере професію і подальше працевлаштування на: ПАТ «АрселорМіттал КривийРіг» ; ТОВ «Метінвест» - ПрАТ «Північний ГЗК»; Криворізька дирекція залізничних перевезень ДП «Придніпровська залізниця».

Захід пройшов на високому організаційному і методичному рівні і ще раз засвідчив, що соціальний діалог між роботодавцями  і освітніми ЗП (ПТ)О постійний, дієвий і ,в підсумку, – результативний.

Cпільно працюємо на результат: підготовку висококваліфікованого конкурентоспроможного робітника, якого чекають на ринку праці.