Профтехосвіта Дніпропетровщини у реалізації профорієнтаційного проекту «Професія поряд»

 

Відповідно до плану спільних заходів навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області і Дніпропетровського обласного центру зайнятості та за сприянням служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Придніпровська залізниця» в рамках профорієнтаційноого проекту «Професія поряд» на базі Дніпровського професійного залізничного ліцею відбулось Skype-зустріч здобувачів освіти ліцею та загальноосвітніх навчальних закладів Криничанського, Широківського, Солонянського, Дніпровського, П’ятихатського та Нікопольського районів.

В режимі живого спілкування з учнями шкіл області взяли участь представники регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця», структурного підрозділу «Локомотивне депо Нижньодніпровськ Вузол», структурного підрозділу «Екплуатаційне вагонне депо Нижньодніпровськ Вузол».

Учні ліцею у реальному часі продемонстрували майстер-класи  з професій провідник, машиніст, слюсар-ремонтник, вагонний касир. Зацікавились школярі презентованими ліцеїстами своїх сімейних династій залізничників. 

Під час спілкування надано відповіді на питання школярів щодо гендерної політики у виборі професій залізничника для жіночої статі, умов вступу і навчання в ліцеї, участь у позаурочній і гуртковій роботі, перспектив працевлаштування та кар’єрного зростання.

 Відповідальна участь представників залізничних підприємств суттєво плинула на враження школярів щодо свідомого вибору професії та надало їм впевненості у професійному майбутньому.

  В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області