Профтехосвіта Дніпропетровщини спрямовує свої дії  на осучаснення освітнього процесу

          Пріоритетом діяльності навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області є осучаснення освітнього процесу через створення єдиного інформаційного простору, у якому співпрацюють освітяни та професійні галузеві об’єднання. В рамках цієї роботи методичною службою проведено вебінар педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області, що здійснюють навчання професій зварювального виробництва, з впровадження інноваційних виробничих технологій.

Головною метою вебінару було довести до відома педагогічних працівників можливість використання сучасних виробничих технологій, в тому числі і європейських, в єдиному просторі з товариством зварників України.

          Педагогів, що навчають професіям зварювального виробництва ознайомлено з стандартами якості зварювання,  порядком кваліфікаційних випробувань зварників, підтвердження їх кваліфікації.

Учасникам вебінару презентовано результати співпраці компанії «Фроніус» з профтехосвітою України, презентовано сучасне зварювальне обладнання та зауважено на впровадження синергії (синергетичне управління: інтуїтивний інтерфейс) в зварювальном  виробництві, рекомендовано використання в навчально-виробничому процесі зварювальних апаратів – мультисистем.

Педагогічним працівникам запропоновано порядок входження у спільноту зварників України, навчання та сертифікація у міжотраслевому навчально-атестаційному центрі інституту електрозварки ім.Є.О Патона, вони отримали посилання на активні лінки компанії «Фроніус» в соціальних мережах та програми АРР.

 

 

Директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області

                                                                                                      В.М.Василиненко