Психологічний супровід підготовки  здобувачів П(ПТ)О  до ЗНО

 

                   Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській  області  спільно з  Дніпропетровським обласним ресурсним центром   відбувся семінар-тренінг  на тему: «Адаптація здобувачів освіти ЗП(ПТ)0  до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні ».

               Актуальність теми зумовлена   переходом до системи зовнішнього незалежного оцінювання знань здобувачів освіти

ЗП(ПТ)О.   На тренінгу представлена презентація щодо  реалізації психологічного супроводу,  підготовки молоді, формування  стійкої  мотивації, навичок самоорганізації  в процесі підготовки та під час  зовнішнього незалежного оцінювання. В цьому процесі підкреслена значущість  викладачів-предметників, практичних психологів  та сім’ї в цілому.

 Використання різноманітних форм роботи на тренінгу продемонструвало необхідність застосування  інтерактивних  методів роботи для досягнення високого ступеня мотивації  молоді  до навчання та іспитів.

Учасники тренінгу продемонстрували вміння працювати  в групах, досягати  результатів та  будувати стратегію успіху.

Знання, уміння,  цікаві тести та практичні вправи, відпрацьовані  на семінарі-тренінгу, допоможуть  кожному учаснику в практичній роботі в навчальному закладі та сприятимуть успішній здачі   здобувачів освіти зовнішнього незалежного оцінювання.

Всі учасники отримали сертифікати.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області