Пропонуємо до уваги збірник «Методичний Вісник» №1 (січень 2019р.)

 

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області пропонує ознайомитись із інформаційно-методичним збірником «Методичний Вісник» №1 (січень 2019р.).

Видання цього примірника співпало з завершенням календарного року та першого півріччя 2018/2019 навчального року. У «Віснику» приділено увагу формуванню та впровадженню моделі професійного спрямування предметів загальноосвітньої підготовки впливах освітніх процесів (STEM-освіти). В розділах «Вісника» розміщено деякі аналітичні матеріали, матеріали із досвіду роботи кращих колективів, педагогів. Ознайомлення з матеріалами «Вісника» будуть корисними для порівняння своїх показників з показниками інших, зорієнтувати себе на корегування роботи, мобілізацію на успішну реалізацію завдань 2018/2019 навчального року.

Редколегія звертається з проханням до користувачів, читачів «Вісника», надавати свої матеріали, які будуть розміщуватись на сторінках видання, будуть враховуватись оцінкою роботи педагогів, їх атестаціЇ в 2019 році.

«Методичний вісник» №1 (січень 2019р.) розміщено на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області  http://nmc-pto.dp.ua/ в розділі  «Збірник «Методичний Вісник».

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській олбласті