МЕМОРАНДУМ  ПРО  ПАРТНЕРСТВО

Керівники Південного машинобудівного заводу ім. О. М. Макарова на чолі з генеральним директором Сергієм Миколайовичем Войтом відвідали відділення автотранспорту та будівництва Дніпровського центру професійно-технічної освіти (колишній будівельний ліцей - базовий навчальний заклад Південмашу з підготовки робітників будівельної галузі).  У 2013 році у рамках реалізації пілотного  проекту Європейського фонду Освіти в Україні «Покращення системи професійно-технічної освіти шляхом прогнозування та адаптування вмінь і навичок, соціального партнерства й удосконалення використання ресурсів» ліцей було приєднано до Дніпровського центру професійно-технічної освіти, який приймав участь у проекті, з метою створення багатопрофільного навчального закладу професійної освіти.

 

 

Керівник Південмашу під час ознайомлення з умовами навчання, відпочинку, проживання у гуртожитку зазначив: «Ми переконалися у тому, що було прийнято правильне рішення щодо приєднання будівельного ліцею до Дніпровського центру професійно-технічної освіти. Відбулися значні зміни: за рахунок гранту, який отримали від Європейського фонду якісно відремонтований гуртожиток, у 2019 році планується створити інформаційно-будівельний центр за рахунок перемоги у конкурсі «Зробимо Дніпро кращим», за власні кошти оновлюється матеріально-технічна база. У поточному навчальному році розпочато підготовку слюсарів-ремонтників, розпочато навчання токарів із використанням елементів дуальної освіти (професії загальнодержавного значення). Ми підтримуємо ідею створення центрів новітніх технологій при навчальному закладі, які дадуть можливість здобувачам освіти опановувати інноваційні технології і відпрацьовувати навички на сучасному обладнанні».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відбулася презентація проекту створення навчально-практичного центру зварювальних технологій. Керівник центру ознайомив з можливостями навчального закладу щодо створення на його базі центру новітніх технологій  зварювального виробництва. Створення Центру дозволить підвищувати кваліфікацію працюючих на виробництві, проводити перепідготовку незайнятого населення, проведення стажування педагогічних працівників.

     За результати обговорення підписано Меморандум про співпрацю та створення спільними зусиллями  навчально-практичного центру зварювального виробництва.

     Переконані, що результатом буде якісне задоволення потреб Південного машинобудівного заводу ім. О.М.Макарова - флагмана аерокосмічної галузі України – сучасними фахівцями.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області