Впроваджуємо прогресивні підходи у викладанні математики в ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини

З метою підвищення професійної компетентності педагогічних працівників , якісної підготовки здобувачів освіти до участі в ЗНО-2019 з математики ,відповідно до плану  роботи Навчально-методичного центру професійно - технічної освіти у Дніпропетровській області відбулося засідання секції викладачів математики.

 Викладачі ознайомилися з прогресивними підходами викладання математики за програмою нової Української школи. Учасники дискутували про проблеми підвищення мотивації до навчання через участь здобувачів освіти у позакласних заходах, предметних тижнях з математики, досвідом проведення яких поділилася викладач математики Нікопольського центру професійної освіти.

Як  навчити розв’язувати комбінаторні задачі з професійним змістом, які зустрічаються в завданнях ЗНО педагоги ознайомилися під час відкритого уроку який провела викладач Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій.

 Нова програма (сервіс SWAY) яку можливо використовувати як конструктор уроку допоможе швидко і якісно готуватися  та проводити урок. Досвідом практичного використання програми поділилася викладач Тернівського професійного гірничого ліцею під час проведеного майстер-класу.

Під час майстер-класу «Розв’язування завдань з параметрами. Підготовка здобувачів освіти до ЗНО», який провела викладач математики Вищого професійного училища № 75 всі викладачі математики розібрали методику розв’язування завдань даного типу та розв’язали низку завдань за всіма темами нової навчальної програми з математики.

Впевнені, що якість навчання, підготовки здобувачів освітим до участі у ЗНО залежить від осучаснення підходів до підготовки та проведення уроку, підвищення мотивації до навчання та використання сучасного інтерактивного дидактичного інструментарію.

В.М.Василиненко

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області