Профтехосвіта Дніпропетровщини звітує про результати дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня

07 лютого 2019 р. відбулося відкрите засідання Науково-методичної ради з питань освіти МОН України, Комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти під головуванням академіка-секретаря Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України, д. пед. н., професора, академіка Ничкало Н.Г. та заступника директора департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Мірошніченко К.Б.

Підсумовано результати дослідно-експериментальної роботи  всеукраїнського рівня двох експериментальних педагогічних майданчиків Дніпропетровщини:

– Кам’янського професійного ліцею з теми: «Формування енергоефективної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників будівельного профілю на основі проектних технологій»;
              – ДНЗ «Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудівної галузі» з теми: «Створення електронних навчальних ресурсів для професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників машинобудівної галузі».

Рекомендовано розповсюдити набутий досвід для широкого загалу освітян з інших областей.

Розглянуто підсумки ІІ етапу дослідно-експериментальної роботи  всеукраїнського рівня двох експериментальних педагогічних майданчиків Дніпропетровщини:

– ДНЗ «Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу» з теми: «Підготовка кваліфікованих робітників з використанням технології дистанційного навчання»;

-  Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею «Педагогічні умови формування конкурентоздатності фахівців гірничого профілю у ПТНЗ»

Члени Науково-методичної ради та Комісії з професійної педагогіки схвально оцінили роботу закладів та ухвалили рішення про продовження роботи на ІII етапі Всеукраїнського експерименту.

Також підтримано пропозицію щодо відкриття експериментальних майданчиків на базі Дніпровського центру професійно-технічної освіти за темою «Організація професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників за дуальною формою здобуття освіти на засадах компетентністного підходу» та Криворізького навчально-виробничого центру «Організаційно-педагогічні умови створення та функціонуванні стем-центру».

ВІТАЄМО КОЛЕГ!!!
Напрацьовані матеріали будуть розміщені на сайті НМЦ ПТО
 https://nmc-pto.dp.ua/ в розділі «Експериментально-педагогічна діяльність»