Методична служба Дніпропетровщини створює умови для підвищення фахової компетентності педагогів, що навчають транспортно-вантажним професіям

 

З метою поширення підвищення фахової компетентності педагогів методичною службою Дніпропетровської області проведено на базі Кам’янського центру підготовки та перепідготовки кваліфікованих робітників будівництва та автотранспорту семінар педпрацівників з транспортно-вантажних професій.

Учасниками семінару були педагоги ПТНЗ області, що здійснюють підготовку майбутніх робітників з професій кранівників, стропальників, представники з підприємств – замовників кадрів.

Методичною службою продемонстровано можливості сайту НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, висвітлено роботу з впровадження нових виробничих технологій відповідно до вимог ринку праці регіону, елементів дуальної форми навчання, вхідного контролю, ознайомлено з «Інтерактивною картою навчально-практичних центрів професійної (професійно-технічної) освіти України».

В рамках заходу продемонстровано досвід забезпечення вимог стандартів на модульно-компетентнісном принципі, співпрацю з підприємством «Кам’янські тепломережі».

Учасниками семінару ознайомилися з матеріально-технічною базою з інтегрованої професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (категорії «С»). Машиніст крана автомобільного». Педагогами та здобувачами освіти закладу було продемонстровано елемент уроку з практичної підготовки «Виконання навантажувально-розвантажувальних робіт автокраном КС-3575 з вантажного автомобіля ГАЗ-53».

 

Учасниками семінару сформульовано практичні поради щодо навчання професіям кранівників, ліцензування професій дорожнього будівництва.

Педпрацівники області обмінялися власними електронними засобами навчання для запровадження в практичній роботі.

.

 

Директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти

у Дніпропетровській області

В.М.Василиненко