Вітаємо педагогів та учнів закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровщини - переможців регіональних змагань “Роботрафік - 2019”!

 

На базі комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» проведено регіональний етап Всеукраїнських змагань «Роботрафік - 2019». У змаганнях прийняли участь учнівські команди загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів області. Наказом департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 31.01.2019 №53 підведені підсумки та визначені команди-призери та призери в особистій першості регіонального етапу Всеукраїнських змагань «Роботрафік - 2019».

Змагання проводилися за категоріями:

-        “А. Рух по моделі міського транспортного руху з дотриманням правил дорожнього руху (вивчення і застосування бездротових засобів комунікації між транспортним засобом і світлофором)”.

-         “B. Рух з максимальною швидкістю по гоночній трасі (вивчення та застосування математичних законів  управління швидкісним рухом і стабілізація руху транспортного засобу уздовж лінії дорожньої розмітки)”.

-        “С. Конкурс ідей щодо підвищення безпеки дорожнього руху (вивчення сучасних технологій і підходів щодо створення нових систем, засобів для вирішення проблем безпеки руху на дорогах)”.

-        D. Тест за правилами дорожнього руху (підвищення мотивації щодо вивчення і дотримання правил дорожнього руху, до аналізу ситуацій, які виникають на дорогах, та аналізі задач застосування правил дорожнього руху для різних практичних ситуацій)”.

-        “Е. Тримірне моделювання у САD-системі (вивчення САD-систем, вивчення конструкції пристроїв реальних автомобілів, технічних характеристик вузлів)”.

-        F. Фрістайл – технічне конструювання пристроїв, або самохідних машин (професійні навички створення засобу до обраного призначення і розуміння способу використання пристрою)”.

 В змаганнях разом зі школярами прийняли участь учні закладів професійно-технічної освіти. Переможцями в категорії D. Тест за правилами дорожнього руху ” стали учні Дніпровського центру професійно-технічної освіти, які зайняли 1, 2 та 3 місце.

ВІТАЄМО УЧНІВ ТА ПЕДАГОГІВ

ДНІПРОВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

З ПРИЗОВИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ У ЗМАГАННЯХ !

Проведення таких заходів дозволяє розкрити в учнів здібності і нахили до творчої діяльності, вдосконалити методику застосування STEM-освіти. Це один із шляхів розвитку у дітей творчого мислення та дослідницьких здібностей, прагнення до глибокого оволодіння знаннями.

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області