Реалізації пріоритетів профтехосвіти  у співпраці з ДТЕК

 

НМЦ ПТО проводить системну роботу з відповідальними особами підприємств-соціальних партнерів ЗП(ПТ)О щодо упровадження елементів дуальної форми навчання.

Методичною службою області проведено робочу зустріч з представниками ШУ «Першотравенське», на якій обговорено результати упровадження елементів дуальної форми навчання за І півріччя навчального року. Представниками ДТЕК визначено підвищення якості знань та умінь учнями групи з професії «Машиніст електровоза( підземний). Машиніст підземних установок», цьому сприяло надання учням можливості відпрацьовувати елементи виробничого навчання в реальних умовах виробництва, безоплатне надання соціальними партнерами необхідних засобів навчання, засобів індивідуального захисту, доступу учнів до сучасної техніки.

Спостерігається зростання зацікавленності учнів у такій формі навчання, про що свідчать результати анкетування здобувачів освіти. 

Спільним з представниками підприємства  аналізом стану реалізації проекту впровадження у професійну підготовку кваліфікованих робітничих кадрів елементів дуальної форми навчання визначено можливості, проблеми, дії, наміри та перспективи, які будуть реалізовуватися у процесі формування робітничого потенціалу для вугільнодобувної галузі.

Така системна співпраця методичного центру ПТО з соціальними партнерами сприяє поглибленню комунікацій між бізнесом та освітою, реалізації пріоритетів профтехосвіти регіону.

 

Василиненко В.М.,

директор навчально-методичного центру

у Дніпропетровській області