Методична служба Дніпропетровщини створює умови для підвищення фахової компетентності педагогів, що навчають професіям електротехнічного напрямку

 

З метою підвищення фахової компетентності педагогів методичною службою Дніпропетровської області проведено на базі Кам’ янського вищого професійного училища семінар педпрацівників професій електротехнічного напрямку.

Учасниками семінару були старші майстри, викладачі, майстри виробничого навчання ПТНЗ області, що здійснюють підготовку майбутніх робітників.

Методичною службою висвітлено роботу НМЦ ПТО у Дніпропетровській області з впровадження нових виробничих технологій, елементів дуальної форми навчання, ознайомлено з «Інтерактивною картою навчально-практичних центрів професійної (професійно-технічної) освіти України».

В рамках заходу продемонстровано досвід забезпечення вимог стандартів на компетенціях фахівців нової формації, презентовано сучасні педагогічні технології закладу з демонстрацією практичних прийомів навчання.

Учасники семінару ознайомилися з новітнім обладнанням електротехнічних майстерень та лабораторій, можливостями навчального закладу щодо надання освітніх послуг на рівні Європейських стандартів.

Учасниками семінару сформульовано практичні поради щодо навчання професіям електротехнічного напрямку.

Педпрацівники області обмінялися власними електронними засобами навчання для запровадження в практичній роботі.

 

В.М.Василиненко,

директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти

у Дніпропетровській області