Участь ПТО Дніпропетровщини у веб-конференції

«Дистанційне навчання: практичний досвід та перспективи використання у професійній освіті»

 

В рамках проведення експерименту всеукраїнського рівня з теми «Підготовка кваліфікованих робітників з професій «Квітникар», «Декоратор вітрин», «Флорист» з використанням технології дистанційного навчання» відбулась обласна веб-конференція на тему «Дистанційне навчання: практичний досвід та перспективи використання у професійній освіті».

В конференції взяли участь понад 20 учасників із 2 областей (Дніпропетровської, Луганської), педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, фахівці навчання дорослих.

Дніпропетровщину представляло п’ять навчальних закладів (ДВПУБ, ЦАПЛ, КЦПОРКТРС, КНВЦ, ЗДПЛ).

Тематика питань конференції охоплювала актуальні проблеми впровадження дистанційного професійного навчання, особливості розробки дистанційних курсів, організаційно-методичні аспекти створення курсів.

За результатами обговорення матеріалів конференції педагогічні працівники акцентували увагу на актуальності та значимості таких заходів для удосконалення та розвитку особистої професійно-педагогічної компетентності.

Висловлюємо вдячність лабораторії дистанційного професійного навчання Інституту ПТО НАПН України та ДЦПТОТС за надану можливість обміну інформацією.

 

 

В.М. Василиненко

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській обл.