Картинки по запросу малюнок: засідання школи молодих педагогівМОЛОДІ ПЕДАГОГИ НАВЧАЮТЬСЯ

 

Одним із основних напрямків методичної служби НМЦ ПТО у Дніпропетровській області із закладами професійної (професійно-технічної) освіти є ефективна робота з молодими спеціалістами.

У 2018-2019 навчальному році з метою надання  допомоги малодосвідченим та новоприбулим педагогам у формуванні професійних педагогічних компетентностей відбулося друге заняття Школи неперервного науково-методичного зростання філологів ЗП(ПТ)О за темою «Сучасний урок. Позиція педагога та учня в сучасній освіті». Упродовж заняття було опрацьовано питання:

§  Особливості побудови сучасного уроку.

§  Сучасний урок у розумінні аудиторії учнів.

У практичній частині заходу розглянуто структуру бінарного уроку та питання щодо роботи з учнями над проектами-дослідженнями. Окрім того, молодим викладачам  надано ряд порад з підготовки учнівської молоді до олімпіад.

Успішна педагогічна діяльність молодого викладача залежить не тільки від його професійної підготовки, а й від того, яку йому надаватимуть педагогічну допомогу.

 Школа неперервного науково-методичного зростання філологів ЗП(ПТ)О – це тільки частина ефективних форм роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, які сприяють становленню творчого педагога та пошуку його професійного «я», і тільки постійно навчаючись, удосконалюючи свою майстерність, можна стати справжнім педагогом. Генрі Форд зазначив: «Те, що ми збираємось разом, – лише початок, те, що ми залишаємось разом, – уже досягнення, те, що ми працюємо разом, - справжній успіх».

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області