Профтехосвіта Дніпропетровщини у Конкурсі найкращих практик  молодіжної політики 2018 року

 

В рамках Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй  в Україні (2018 рік), проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини» ПРООН та  за сприянням Міністерства молоді і спорту України у 2018 році проведено Конкурс найкращих практик  молодіжної політики в Україні.

На конкурс було подано 173 практики майже з усіх областей України, що на 73% більше в порівнянні з 2017 роком.

Другий рік поспіль Дніпропетровщина зберегла лідерство щодо кількості поданих проектів (21 проект – 12% від загальної кількості), що вдвічі більше ніж у 2017 (11 проектів) році.

Профтехосвіту Дніпропетровщини представив ДПТНЗ «Дніпровський центр професійно-технічної освіти»  проектом «Професійні заклади освіти відкривають таланти», авторами якого є Гордієнко Сергій, викладач правознавства і Незнайко Дарина, соціальний педагог.

Результатом впровадження проекту в життя є включення до складу молодіжної ради Дніпра  представників учнівського самоврядування центру, запроваджено створення молодіжного центру на базі трьох об’єднаних територіальних громад та центру, троє випускників вступили на навчання у вищі навчальні заклади за творчими спеціальностями.

Матеріали конкурсу розміщено у каталозі «Кращих практик молодіжної роботи в Україні».

 

 

В.М.Василиненко,

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області