Розширюємо знання педагогів засобами технологічних екскурсій

 

     22.01.2019 року на базі ВАТ «Steel Work» була проведена технологічна екскурсія  для педпрацівників з професій зварювального виробництва.

Педагоги знайомились з перспективами розвитку підприємства ВАТ «Steel Work» та виставкою біметалево ізносо- та корозійностійко обладнання  і механізмів для гірничих комбінатів та  металургійних заводів.

 Учасники  відвідали підготовчі та зварювальні цехи підприємства, ознайомились із сучасними матеріалами  зварювання і наплавлення, їх характеристиками  та умовами зберігання.

В лабораторії було продемонстровано процес хімічного аналізу та механічного випробування на твердість наплавленого зварного зразку. Особливо зацікавили системи з програмним управлінням для плазмового різання металу та наплавлення високолегованою порошковою стрічкою для виготовлення біметалевих листів. Викладачі та майстри виробничого навчання ознайомились з сучасними корпоративними технологіями підприємства, отримали технічну документацію на  виготовлення і ремонт біметалевого   обладнання  для гірничих комбінатів та  металургійних заводів.

Впровадження в навчальний процес перспективних технологій сучасного підприємства міста   дасть можливість  кращого засвоєння учнями складних тем програми та підвищення  якості професійного рівня підготовки робітників.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області