Вітаємо переможців І (заочного) етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» 2018-2019 з Дніпропетровщини

 

В І півріччі  2018–2019н.р. учні та викладачі ЗП(ПТ)О Дніпропетровської області прийняли участь у заочному етапі  Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності „Енергія і середовище”, який проводиться в рамках міжнародної освітньої програми SPARE (шкільна освітня програма з питань змін клімату та енергетики) та всесвітньої декади ООН “Освіта для сталого розвитку” за підтримки Норвезького товариства охорони природи і INFORSE Europe (Європейська мережа розвитку сталої енергетики).

За рішенням компетентного журі з понад 86 учнівських проектів відібрано кращі для участі в фіналі очного етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності “Енергія і середовище”.

Вітаємо переможців відбірного етапу:

Номінація 1. «Проекти з енергозбереження, енергоефективності або поновлювальних джерел енергії»

Давидко Віктора, учня І курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Марганецький професійний ліцей» Дніпропетровської області, з роботою «Збережемо енергію – збережемо Планету! Альтернативні джерела енергії». Керівники: Шемет Раїса Миколаївна, викладач біології та хімії; Переяслова Оксана Сергіївна, викладач англійської мови; технічний керівник – Касьянов Василь Онисимович, майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Марганецький професійний ліцей» Дніпропетровської області.

Номінація 3.  «Інформування суспільства/ пропаганда енергоефективності»

Фоменок Алісію, ученицю ІІІ курсу Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів м. Покров Дніпропетровської області, з роботою «Життя нашого навчального центру». Керівник: Ковтун Лариса Олександрівна, викладач фізики Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів м. Покров Дніпропетровської області.

Учні Марганецького професійного ліцею та Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів представлять Дніпропетровську область у фіналі Національного туру Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище», який відбудеться 13-15 лютого 2019 року у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України у місті Київ.

Бажаємо Вам успіхів та творчих перемог! “Збережемо клімат – почнемо з простих енергетичних рішень”.

Директор НМЦПТО 

у Дніпропетровській області                                                                                                            В.М. Василиненко