Перший місяць нового року для НМЦ ПТО у Дніпропетровській області – стартовий період

Результативність в реалізації завдань професійно-технічної освіти Дніпропетровщини, сформованих Міністерством освіти і науки України у 10 пріоритетах 2019 року, залежить від якісного аналізу зробленого та чітко сформованих напрямків майбутнього.

Для вірного визначення ролі навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області (далі НМЦ ПТО), в реалізації завдань 2019 року проведено анкетування педагогічних працівників закладів області, проводиться аналіз кожного напрямку за яким велась робота в 2018 році.

Стратегічним орієнтиром на зміни культивувалась і продовжується робота з конкретного адресного впливу на виконавців педагогічних послуг – викладачів, майстрів виробничого навчання.

Інструментарієм цієї роботи є сайт НМЦ ПТО.

Щомісячний аналіз користування ним свідчить про кількість зростання користувачів, актуальність розділів, зміст яких конкретно направлений на роботу педагога.

Приємно засвідчити, що особливим попитом користуються сторінки, де відображається якість освіти, консультативна допомога, наробки практичних педагогів.

Великою приємністю для авторів сайту є те, що в числі користувачів колеги із Сполучених штатів Америки – 2,5% респондентів, Нідерландів –  1,6%, Чехії – 1,4%, інших держав – 7,6%.

То ж є над чим працювати методистам НМЦ ПТО в 2019 році.

 

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

В.М.Василиненко