Спортивний турнір з важкої атлетики

 

За підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Управління спорту Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та Федерації важкої атлетики Дніпра в Дніпровському центрі професійно-технічної освіти на базі спорткомплексу з імені Олімпійського чемпіона з важкої атлетики Юрія Костянтиновича Зайцева,  відбувся відкритий Кубок Дніпра з важкої атлетики та Турнір на призи заслуженого тренера України Сансієва В.І.

Почесні гості змагань: Зайцев Ю.К. - Олимпійський чемпіон,  Полторацький О.В. - начальник Департаменту освіти та науки ОДАспонсори змагань  представники Інтернет-магазину дитячих товарів «Первый», виробник спортивного харчування «ФІТЛАЙФ» та рекламна група «Арт созвездие».

Це були перші змагання у Центрі з важкоі атлетики імені Олімпійського чемпіона Зайцева Ю.К.. Турнір пройшов у бескомпромісній боротьбі і були встановлені перші рекорди як серед юнаків так і серед дівчат за різними віковими категоріями. Переможці отримали нагороди і подарунки від спонсорів змагань.

Це позитивний приклад виховання спортивної еліта профтехосвіти Дніпропетровщини.

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області