Школярам сільських регіонів презентовано робітничі професії в рамках проекту «Професія поряд»

 

Відповідно до плану спільних профорієнтаційних заходів НМЦ ПТО у Дніпропетровській області і Дніпропетровської обласної служби зайнятості продовжуються Skype-презентації робітничих професій в рамах проекту  «Професія поряд». Майже 200 школярів Криничанського, Солонянського, Царичанського, Петропавлівського, Покровського, Апостолівського районів ознайомились з професіями Дніпровського вищого професійного училища будівництва м. Дніпро. Skype-зустріч пройшла у формі майстер-класів професій, за якими здійснює підготовку презентований навчальний заклад.  Школярі дізнались, що в Дніпровському вищому професійному училищі будівництва функціонують 3 навчально-практичних центри з вивчення сучасних будівельних технологій і матеріалів компаній «Ceresit», «Knauf», «СантехЛюкс».

У ході Skype-зв’язку школярі ознайомились з характером роботи основних будівельних спеціальностей: «монтажник гіпсокартонних конструкцій», «столяр будівельний», «монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», «штукатур», «лицювальник-плиточник», «електрогазозварник» та інтегрованими професіями «кухар»-«офіціант».

Проведення скайп-презентацій та спілкування у реальному режимі допомагає школярам сформувати власний погляд на презентовані професії, правильно зорієнтуватись у виборі виду професійної діяльності та обрати професію, яка дасть їм можливость побудувати кар’єру.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 

 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, гостиная и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении