На Дніпропетровщині завершено реалізацію Урядової програми 2018 року зі створення навчально-практичних центрів

 

В рамках реалізації державної програми осучаснення навчально-матеріальної бази закладів професійної (професійно-технічної) освіти в
м. Кам’янське Дніпропетровської області на базі Кам’янського вищого професійного училища (далі КВПУ)  відкрито навчально-практичний центр з професій зварювального виробництва.

Заклад вже має високий авторитет з підготовки фахівців цього напрямку робіт. Протягом останніх десяти років учні закладу щорічно призери фахових конкурсів національного, міжнародного рівня.

В 2015 році Кам’янське вище професійне училище визнано кращим за результатами огляду стану підготовки робітничих кадрів масових професій, що проводив навчально-методичний центр професійно-технічної освіти.

Учасниками заходу з відкриття центру, якими були спеціалісти зварювального виробництва регіону, керівництво спілки зварників України, виробники зварювального обладнання, стверджено нові можливості закладу  з опанування сучасними технологіями зварювання.

Тепер в розпорядженні учнів (слухачів) КВПУ функціонує 4 спеціалізовані майстерні (ручного зварювання, механічного зварювання, аргонодугового зварювання, газового зварювання). Такого набору сучасного обладнання не має жодний заклад регіону. Це дасть можливість учням КВПУ, всіх закладів П(ПТ) освіти області, педагогам та працюючим на виробництві отримувати нові, додаткові до тих що є в змісті програм навчання, що культивуються на підприємствах компетентності з отриманням сертифікатів.

Гостям КВПУ презентовано нещодавно створений навчально-практичний центр з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Колектив власними можливостями за допомогою ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» за зразком своїх колег з Івано-Франковщини створив центр, де учні (слухачі) зможуть опанувати всі види електромонтажних робіт, що передбачаються технологіями не тільки на виробництвах й в структурах комунальних підприємств з дистрібуції електроенергії.

Директор  НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

В.М.Василиненко