Знання про ВІЛ/СНіД  -  молоді  профтехосвіти області

Щороку 1 грудня  відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.  З 1988 року  цей день став  нагодою  привернути увагу суспільства до проблем, пов’язаних ВІЛ-інфікованих  людей,  замислитись над причинами поширення цього захворювання, яке немає кордонів, запобігти зараженню молодого покоління.

Педагоги, практичні психологи, соціальні педагоги, вихователі гуртожитків  професійно-технічних навчальних закладів області  завдяки участі у Національній програмі протидії ВІЛ/СНІДу в Україні  на 2014-2018 роки отримали знання та Сертифікати діяльності щодо впровадження у навчальних закладах програм «Школа проти  СНІДу»,  «Рівний -рівному», «Профілактика ВІЛ/СНІДу на робочих місцях» інші.

Цікаві заходи проведені у Вищому професійному училищі № 17 – «Дискусійний кінолекторій»,  у  професійно-технічному училищі № 79 проведена  зустріч учнів  з психологом  ЦСССМД Петриківського району та тренінг для мешканців гуртожитку,  тренінгові заняття  для дівчат  за участю лікарів пройшли в Кам’янському  центрі підготовки і перепідготовки  робітничих кадрів інші.

Символ «Червоної стрічки», що відображений у стіннівках в кожному навчальному закладі області  дає надію на майбутнє без СНІДу.

 

 

Василиненко В.М.,

директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області