На Дніпропетровщині проведено декаду робітничих професій сільськогосподарської галузі.

 

З метою створення умов до свідомого вибору професії, мотивації до професійної діяльності, підняття престижу, розширення інформаційної бази сільськогосподарських професій щорічно відбувається проведення декади робітничих професій сільськогосподарської галузі.

На сьогодення в Дніпропетровській області функціонує 16 професійно-технічних навчальних закладів, які здійснюють навчання сільськогосподарським професіям і щорічно випускають майже 1,5 тисячі висококваліфікованих робітників за даним напрямком.

В рамках декади заклади П(ПТ)О провели різноманітні заходи для дітей, школярів та молоді різної вікової категорії в регіонах.

Так, в Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів в процесі декади  відбувся  тиждень за спеціальностями: «Тракторист машиніст с/г виробництва», «Робітник фермерського господарства», «Водій автотранспортних засобів», «Слюсар з ремонту автомобілів», в процесі якого проведені: урок-вікторина на краще знання тракторів та сільськогосподарської  техніки, виховна година для учнів на тему «Сучасна сільськогосподарська техніка», урок виробничого навчання : «Обслуговування та ремонт дискової борони (БДВ)». Підсумком закінчення професійних тижнів, які проходили в навчальному закладі напередодні, став веселий і гомінкий сільськогосподарський ярмарок.

В ПТУ № 79 був проведений тиждень для учнів, які здобувають професію: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Водій автотранспортних засобів». Традиційно учні ІІІ курсу вручили кермо учням І курсу для подальшого кермування навчальним закладом.

В ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти» з метою розширення уявлення учнів про важливість сільськогосподарських професій, розвитку пізнавальних інтересів до професії, в  рамках декади були проведені заходи: вікторина «Професійний калейдоскоп», усний журнал «Моя професія потрібна людям», тематична фотовиставка «Шлях до професіоналізму».

В Перещепинському професійному ліцеї до декади професій сільськогосподарського напрямку проведена фотовиставка, що висвітлює сьогодення учнівського та педагогічних колективів в підготовці майбутніх фацівців.

В Царичанському аграрному професійному ліцеї проведено уроки з професійно-практичної підготовки учнів III курсу з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” у навчальному господарстві ліцею спільно з працівниками ФГ “Дніпро”.

Майбутнє нашої держави – досвідчена, професійно підготовлена, фізично та морально розвинута особистість. Формування такої особистості – мета педагогічних колективів навчальних закладів П (ПТ)О області.

 

В.М. Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 

Підведення підсумків та проведення ярмарки в Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

IMG-4bdca4b58da7e9939f3a1b0c0f4a58b0-V  IMG-781cd1434f89fb38ae752c95e674d38a-V

 

IMG_20181115_094635

 

Учні ІІІ курсу ПТУ № 79 вручили кермо учням І курсу для подальшого кермування навчальним закладом

 

Виставка навчальної літератури для учнів сільськогосподарських професій в Західно-Дніпровському центрі професійно-технічної освіти

 

 

Фотовиставка в Перещепинському професійному ліцеї до декади професій сільськогосподарського напрямку

 

http://att3.i.ua/attach/INBOX/5c01161d0050/4/F7315148-442E-41C1-90D6-707973C34AD9.jpeg?I=cVR7k1l7lbdpaohYvm6YrQ%3D%3D

 

 

 

 

Урок з професійно-практичної підготовки учнів III курсу В Царичанському аграрному професійному ліцеї

 

http://capl.net.ua/img/nmr_ppp_4312.jpg