НАГОРОДЖЕННЯ АВТОРІВ КРАЩИХ ПРОЕКТІВ III ЕТАПУ КОНКУРСУ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ ПАРТИЦИПАТОРНОГО БЮДЖЕТУВАННЯ «БЮДЖЕТ УЧАСТІ-2018»

У міській раді Дніпра провели нагородження авторів кращих розробок ІІІ етапу «Бюджету участі-2018». Переможців визначали самі дніпряни. На цей раз в голосуванні за проекти взяли участь понад 30 тис. чоловік.

Народну підтримку отримали 58 ініціатив від 50 авторів. Реалізувати їх планують уже в наступному році.

Серед переможців - розробка Тетяни Вабілевої. Її проект «Територія здорового способу життя» став рекордсменом і зібрав найбільшу кількість голосів. Тетяна і її команда розробників хочуть побудувати біля міського вищого профтехучилища №17 багатофункціональну спортивний майданчик, на якому зможуть тренуватися не тільки учні закладу, а й усі, хто прагне до активного дозвілля.

«Цю тему ми вибрали, адже нашим дітям дійсно не вистачає цього. Це - перемога не тільки моя, а й усього колективу ВПУ № 17. Раніше у нас не було матеріальної можливості зробити такий майданчик. Про «Бюджет участі» ми дізналися ще в минулому році і почали йти до мети. Наша команда - учні, педагоги, майстри. У кожного був свій план, тому ми і виграли », - переконана Тетяна Вабілева.

«За всі три хвилі бюджету участі пріоритети проектів дуже схожі. Це - благоустрій, освіта, спорт і культура. У той же час зараз ми бачимо збільшення відсотка ініціатив з енергозбереження. Спочатку їх було небагато. Зараз це - одне з топових напрямків. Люди самі починають розуміти важливість цього », - сказав голова експертної комісії бюджету участі Олександр Купрієнко.

Тож вітаємо ВПУ № 17 з перемогою в конкурсі громадських ініціатив партиципаторного бюджетування «Бюджет участі» та поширюємо досвід активної участі закладів у перемогах на таких конкурсах.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл.

 

https://gorod.dp.ua/pic/news/newsfoto/18/11/152558/1_600.jpg     https://gorod.dp.ua/pic/news/newsfoto/18/11/152558/3_600.jpg

https://gorod.dp.ua/pic/news/newsfoto/18/11/152558/4_600.jpg  https://gorod.dp.ua/pic/news/newsfoto/18/11/152558/5_600.jpg