На Дніпропетровщині пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

 

З метою створення умов підвищення якості загальноосвітньої підготовки учнів професійно-технічних навчальних закладів, розвитку обдарованої молоді, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів, підготовки до успішної здачі ЗНО в листопаді 2018 року у ЗП(ПТ)О проходили учнівські олімпіади з предметів загальноосвітньої підготовки (І етап).

У ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики,яка проводилася в очному режимі взяли участь 86 учнів з 48 закладів ПТО  області.

Найкращі результати показали учні Криворізького навчально-виробничого центру, Західно-Дніпровського професійного ліцею, вищого професійного училища № 55, Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців , Нікопольського центру професійної освіти, Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею, вищого професійного ліцею № 17, Першотравенського гірничого ліцею.

Результати олімпіади показали середній рівень підготовки учнів з предмету. Методичною службою визначені прогалини в знаннях учнів  та напрямки за якими слід працювати викладачам математики області.

 

О.В.Гришаєва,

заступник директора НМЦПТО

у Дніпропетровській області