Методична служба Дніпропетровської області впроваджує сучасні форми методичної допомоги ПТНЗ

 

         Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області проведено плановий тиждень методичної служби в Марганецькому професійному ліцеї.

         Методисти НМЦ ПТО надавали допомогу працівникам закладу за раніше сформованими питаннями.

         Робота проводилася  у формі семінарів, консультацій, бесід.

         Колективу закладу прокоментовано Закон України «Про освіту» та проект Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту», поінформовано про результати діяльності Марганецького професійного ліцею порівняно з досягненнями всіх закладів області, продемонстровано інформаційні можливості сай   ту НМЦ ПТО та нові підходи в організації роботи методичної служби, обговорено можливості використання дистанційної освіти в ПТНЗ, оплати праці викладачів, вимоги до розроблення методичних напрацювань педагогів та створення електронних засобів навчання і встановлення їм грифу Міністерства освіти і науки України.

Закладу освіти рекомендовано активізувати роботу з замовниками кадрів щодо покращення матеріально-технічної бази,  навчання слухачів за направленням центру зайнятості. 

         Педпрацівники закладу отримали презентаційні матеріали, які будуть використані в подальшій роботі.

          Результатом є налагодження взаємовідносин безпосередньо викладача, майстра виробничого навчання з методистами центру, а також визначення пріоритетних дій методичної служби щодо практичної допомоги виконавцям навчально-виробничого процесу.

          

 

О.В. ГРИШАЄВА,

заступник директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області