Святкуємо Міжнародний день бухгалтерії

Щорічно 10 листопада фахівці однієї із точних професій у світі відзначають професійне свято - Міжнародний день бухгалтерії, або це свято часто називають Днем бухгалтера . Від міцних та кваліфікованих  знань та  досвіду бухгалтерів залежить функціонування будь-якої економіки.

       Напередодні цього свята в ЗП(ПТ)О області були проведені предметні тижні з професій  «Офісний службовець (бухгалтерія)», «Обліковець бухгалтерських даних»,безліч різних заходів: конкурсів, відкритих уроків, змагань, позаурочних заходів, виховних годин.  В Межівському ПТУ відбулося  шанування професії бухгалтер, бо в навчальному закладі щорічно одержують  професійні знання за цим фахом  близько 100 здобувачів освіти.

Учні разом з викладачем бухгалтерського обліку підготували інформаційну годину спілкування «Бухгалтерській облік – у кожну родину», на якій  учні інших професій  ознайомилися з історією виникнення  професії бухгалтер та міжнародного дня бухгалтерії. Для розуміння важливості  заробітної плати, як основного джерела формування доходів родини бухгалтер – практик провела майстер-клас «Заробітна плата: від нарахування до одержання», в якому на конкретному прикладі  показала порядок визначення «суми заробітної плати  до видачі», звернула увагу вихованців на механізм утримання прибуткового  податку та військового збору та продемонструвала різницю між нарахованою заробітною платою та одержаною. Знання цього механізму допоможе учням  зорієнтуватися  при влаштуванні на роботу в питаннях оплати праці. Заходи  завершилися розминкою «Солодка гірлянда», в якій здобули практичні навички  користування канцелярським приладдям. Пожвавлення викликали результати  конкурсу - асоціації на кращий малюнок «Якби я був(була) бухгалтером...»,  що проходив напередодні  Міжнародного дня бухгалтера. 

       Учні усвідомили, що в теперішній складний час,  бухгалтерські знання  стають у нагоді усім: від малого до великого, від кухаря до ветеринара, для кожної  родини, для кожного  підприємця  чи громади.

Вітаємо колег і бажаємо:

Хай робота в радість буде,

Хай баланс іде завжди,

Дебет з кредитом хай дружать,

Праця хай дає плоди.

Сил бажамо й здоров’я,

Миру, щастя у сім’ї,

Хай вдаються всі ідеї,

Хай щастить вам у житті.