Участь ПТО Дніпропетровщини у Всеукраїнському вебінарі «Підготовка кваліфікованих робітників електрорадіотехнічного профілю: проблеми та перспективи»

За ініціативи Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області відбувся Всеукраїнський вебінар «Підготовка кваліфікованих робітників електрорадіотехнічного профілю: проблеми та перспективи».

В конференції взяли участь понад 30 учасників із 5 областей (Закарпатської Дніпропетровської, Черкаської, Волинської, Кіровоградської,), методисти навчально-методичних центрів, педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, фахівці навчання дорослих.

Дніпропетровщину представляло чотири навчальних закладів (КПБЛ, КПГМЛ, КПТМЛ, МЦППЗВ).

Тематика питань вебінару охоплювала актуальні проблеми підготовки кваліфікованих робітників електрорадіотехнічного профілю.

За результатами обговорення матеріалів вебінару педагогічні працівники акцентували увагу на актуальності та значимості таких заходів для удосконалення та розвитку особистої професійно-педагогічної компетентності.

Висловлюємо вдячність колегам Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області за надану можливість обміну інформацією.

 

 

О.В. Гришаєва

заст. директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській обл.