Пов’язане зображенняЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

 

На базі національного Історичного музею ім. Д.І.Яворницького та обласної наукової бібліотеки первоучителів слов’янських навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області проведено засідання обласної секції викладачів української мови і літератури, на якому розглянуто ряд важливих питань:

- Методичні рекомендації щодо викладання української мови і літератури  у  2018-2019 н.р.

- Організація  роботи  з  творчо обдарованими учнями, підготовка до участі у Всеукраїнській олімпіаді з предмета, XIX  Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика і IX Міжнародному  мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка.

- Підсумки та перспективи зовнішнього незалежного оцінювання  з  української  мови  і літератури.

У рамках співпраці НМЦ ПТО з Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти кандидат філологічних наук, доцент Мамчич І.П. провела для викладачів майстер-клас з підготовки учнів до ЗНО.

Упродовж засідання секції розглянуто питання національно-патріотичного виховання як одного з пріоритетів Нової української школи та використання творів воїнів АТО на уроках позакласного самостійного читання під час вивчення розділу «Література рідного краю».

Викладачі української мови і літератури зустрілися із засновницею      громадської організації матерів загиблих воїнів та ветеранів АТО Поповою Л.І., яка презентували книгу «Шлях у вічність».

Завідувач  відділу «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» Дніпровського національного Історичного музею ім. Д.І. Яворницького Якушенко В.В. провів екскурсію  до вуличної експозиції  «Шляхами Донбасу» та

зали пам'яті загиблих у зоні АТО, що завершилась переглядом фільму-хроніки й зустріччю з Юрієм Фанигіним - волонтером і одним з авторів та популяризаторів музею.

На память про такий знаковий захід директор історичного музею Капустіна Н.І., завідувач відділу «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» Якушенко В.В., один з авторів музею Юрій Фанигін та засновниця громадської організації матерів загиблих воїнів і ветеранів АТО Попова Л.І. філологам закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровщини вручили книги пам’яті.

В.М.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області