Кам’янське вище професійне училище на зустрічі із Послом Республіки Казахстан

 

За сприянням Кам’янської міської ради та з метою укріплення багаторічної міжнародної дружби профтехосвіти Дніпропетровщини із Республікою Казахстан, на базі Кам’янського вищого професійного училища відбулась зустріч із Надзвичайний та Повноважним Посолом Республіки Казахстан в Україні С.І. Ордабаєвим.

В рамках заходу  для гостей провели екскурсію по музею училища, де продемонстрували експозицію, присвячену Президенту Республіки Казахстан Н.А. Назарбаєву, який навчався в даному закладі та  отримав робітничу кваліфікацію.

Відбулась зустріч Пана Посла Самата Ісламовича Ордабаєва із учнями, на якій він розповів про сьогодення Республіки Казахстан та перспективи розвитку системи профтехосвіти, промисловості і галузей та перспективи кар’єрного зростання.

Зустріч завершилась обміном подарунками. Пан Посол передав в дар навчальному закладу книжки про Республіку Казахстан та 20 примірників ексклюзивного казахстанського видання Кобзаря Тараса Шевченка. Учні училища подарували пану Послу маску зварника, як атрибут основної спеціальності, якій сьогодні навчають в училищі.

В зустрічі з учнями училища також прийняли участь заступник міського голови  Т.Ж. Завгородня та заслужений тренер України та Республіки Казахстан Л.Р. Єжевський.

Профтехосвітяни Дніпропетровщини зберігають і продовжують традиції міжнародної дружби, спілкування та обміну досвідом.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області