ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини готуються до ЗНО-2019 з математики

З метою підвищення професійної компетентності педагогічних працівників в підготовці учнів до участі в ЗНО-2019 з математики ,відповідно до плану  роботи Навчально-методичного центру професійно - технічної освіти у Дніпропетровській області відбувся практичний семінар  для викладачів математики. Педагоги отримали ґрунтовні відповіді на всі питання стосовно процедури реєстрації, підготовки та проведення ЗНО з математики у 2019 році у директора регіонального центру оцінювання якості освіти. Про методику підготовки учнів до написання сертифікаційної роботи з математики розповів доцент кафедри математики Дніпровської академії неперервної освіти, аналізуючи рівні складності завдань, психологічні аспекти.

Під час семінару викладачі були поінформані з особливостями нових навчальних програм , календарно-тематичного планування з предмету. Із своїм досвідом формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учнів на уроках математики шляхом використання сучасних та проектних технологій познайомила викладач Професійно-технічного училища № 2. Викладач Вищого професійного училища № 55 поділилася досвідом використання навчальних комп’ютерних програм при викладанні математики для підвищення якості навчання.

Впевнені, що якість навчання, підготовки до участі учнів  у ЗНО залежить від осучаснення підходів до підготовки та проведення уроку, підвищення мотивації до навчання та використання сучасного інтерактивного дидактичного інструментарію.

В.М.Василиненко

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 

 

 

ССС