На Дніпропетровщині обговорили запровадження дуальної форми навчання робітників

 

В рамках реалізації українсько-німецького проекту «Розвинений діалог в Дніпропетровському регіоні» в обласній раді відбувся форум у форматі круглого столу, де на одній панелі обговорено тему «Регіональний соціальний діалог – відповідальність соціальних партнерів в області професійної (професійно-технічної) освіти».

Участь голови обласної ради, Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, обласного об’єднання профспілок, торгово-промислової палати, Департаменту освіти і науки ОДА, генерального консула ФРГ, керівників та експертів проекту (всього 7 осіб з німецької сторони) свідчать про високу зацікавленість керівництва регіону в модернізації системи формування робітничого потенціалу, запровадженні елементів дуального навчання.

На панелі керівники Департаменту освіти разом з методичною службою області презентували наробки та наміри з запровадження навчання кадрів елементам дуальної освіти.

Представники підприємств, промислових компаній внесли пропозиції щодо поєднання зусиль соціальних партнерів та закладів ПТО в модернізації системи підготовки кадрів.

Завершальним етапом форуму було підписання “Декларації про співпрацю з розвитку професійної освіти в Дніпропетровському регіоні” між Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровщини та обласним об’єднанням профспілок. 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області