Вітаємо з перемогою в Міжнародному фестивалі з кулінарного та кондитерського мистецтва «BESTCookFEST-2018»!

 

Громадська спілка «Український кулінарний союз» спільно з Київським національним торговельно-економічним університетом та Егейською професійною асоціацією шеф-кухарів запросила до участі в Міжнародному конкурсі ресторанних технологій «BestCookFest – 2018», який відбувся 4-6 жовтня 2018 року в Київському національному торговельно-економічному університеті.

 

 

У фестивалі брали участь професіонали та юніори: фахівці з кулінарної та кондитерської майстерності, ресторанного сервісу, сомел’є, студенти, учні профільних вищих навчальних закладів, закладів професійно-технічної освіти, спеціалізованих шкіл з кулінарного і кондитерського мистецтва. Для учасників була надана унікальна можливість продемонструвати свої вміння, позмагатися із закордонними колегами, взяти участь у низці професійних майстер-класів та навчальних семінарів, отримати нові знання і досвід від професійного спілкування зі світовими зірками кулінарного і кондитерського мистецтва. Змагались команди кулінарів та учнів кулінарних шкіл з 25 країн світу. Цей захід став вагомим внеском у формування кулінарного та туристичного бренду України.

До суддівства змагань з кулінарного і кондитерського мистецтва були запрошені всесвітньо відомі кулінари та судді Всесвітньої Асоціації кулінарних Союзів (WACS).

Конкурсні змагання фестивалю «BestCookFest-2018» оцінювались згідно з рекомендаціями Всесвітньої асоціації кулінарних союзів (WACS) за напрямами:

• арт-клас з кондитерського мистецтва (художня презентація зразків за попереднім виконанням);

• практичні змагання (безпосередньо на території змагань) індивідуальної форми участі;

• практичні змагання (безпосередньо на території змагань) командної форми участі :

• краща команда шеф-кухарів року (Гран-Прі)/ Чорна скринька;

• краща кулінарна школа року;

• найкращий університет року;

• сервіс-клас;

• змагання сомельє.

 

 

Жюрі «BESTCооkFEST-2018» визначило найкращих. Такими стали представники Дніпровського центру професійної освіти. Майстер виробничого навчання Ільїнський Сергій Юрійович у категорії «Професіонал» здобув срібну медаль у номінації «Страви з риби та гідробіонтів». Срібну медаль також отримала Бахно Аліна Сергіївна учениця групи кухарів (майстер виробничого навчання – Биба Тетяна Григорівна) в категорії «Юніор» у номінації «Страви автентичної та національної кухні».

 

 

 

                                                                В.М. Василиненко,

              директор НМЦ ПТО

             у Дніпропетровській області