Впроваджуємо елементи дуального навчання в профтехосвіті Дніпропетровщини. Вивчаємо досвід Німеччини

 

В рамках українсько-німецького проекту партнерства з розвитку соціального діалогу, що реалізується Федерацією організації роботодавців Дніпропетровщини та німецької організації роботодавців NORDMETALL, продовжується знайомство учасників запровадження елементів дуального навчання з досвідом німецьких колег.

Проектом передбачаються системні зустрічі з представниками Німеччини та області, створення регіонального модульного центру дуального навчання у профтехосвіті.

27 жовтня 2018 року з метою узгодження дій соціальних партнерів (регіональна влада - організація роботодавців - профспілки) за темою: “Професійна освіта” відбулася чергова зустріч представників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, роботодавців, профспілок з німецькими партнерами для подальшого узгодження плану заходів в рамках розширеного проекту Erarbeitung des Curricullums für das Training der EXAM TN “ЕХАМ-Дніпро” “Зовнішнє управління професійною освітою - ЗУПО Дніпро”.

Обговорено стан і можливості, проблеми, дії, наміри та перспективи формування робітничого потенціалу регіону, мотивацію підприємств, готовність відкриття нових місць для навчання в будь яких сферах дуальної освіти.

 

 

 

 

В.М.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області