ЗАВЕРШИВСЯ  МЕТОДИЧНИЙ  ТИЖДЕНЬ  «В.О. СУХОМЛИНСЬКИЙ У ДІАЛОЗІ ІЗ СУЧАСНІСТЮ»

http://www.dcpprkba.dp.ua/nwes/file/2018/09/20-.jpgЗ нагоди столітнього ювілею від дня народження великого українця і педагога, чий новаторський внесок у розвиток освітянської сфери отримав визнання далеко за межами України,  у  професійно-технічних навчальних закладах Дніпропетровщини  проведено  методичний тиждень «В.О. Сухомлинський у діалозі із сучасністю».

Упродовж тижня для учнів проведено єдиний урок «Людина починається з добра», години спілкування «Щира розмова» з використанням порад В. Сухомлинського, бібліотечні уроки «У славетному сузір’ї видатних імен України і світу», тематичні виставки літератури «Нова доба освіти за ідеями В.О. Сухомлинського» та «Учитель. Майстер. Зодчий», організовано конкурс учнівських робіт «Етюди рідної землі».

Враховуючи внесок ювіляра в розвиток вітчизняної і світової педагогічної науки та освіти й  концепцію «Нова українська школа»  в  рамках роботи педагогічної ради в закладах професійно-технічної освіти області розглянуто питання «В.О. Сухомлинський і проблеми піднесення ефективності сучасного уроку»проведено творчі  дискусії  «Гуманізація навчально-виховного процесу   в ПТНЗ: досвід і невикористані резерви», вивчено й узагальнено досвід роботи навчальних закладів та педагогічних працівників з питань творчої трансформації педагогічних ідей В.О. Сухомлинського.

Зокрема в Кам’янському центрі підготовки і перепідготовки робітних кадрів будівництва і автотранспорту організовано  читання й обговорення уривків  з «Листів до сина».

У Нікопольському центрі професійної освіти на засіданні круглого столу майстри виробничого навчання розглянули можливі шляхи  застосування методики виховання В.О. Сухомлинського в підготовці фахівців робітничих професій. На  засіданні Школи молодого майстра  тут не тільки знайомилися з творчою спадщиною ювіляра, а й обговорювали «Сто корисних порад молодому вчителю».

Цінності, які все своє життя сповідував Василь Олександрович вічні, тому сьогодні ми з вдячністю згадуємо видатного педагога-новатора, чуйну людину, палкого патріота.

НЦПО. Засідання круглого столу

НЦПО. Засідання круглого столу

http://www.dcpprkba.dp.ua/nwes/file/2018/09/20-1.jpg

КЦППРКБА. Читання й обговорення уривків  з «Листів до сина»

НЦПО. Засідання Школи молодого майстра

 

 

 

 

 

 

 

У рамках методичної комісії класних керівників організовано  проблемний стіл «В. Сухомлинський про роботу з дітьми з особливими потребами».