Окреслені завдання психологічної служби ПТНЗ області на новий навчальний рік

Відповідно до плану роботи  НМЦ ПТО У Дніпропетровській області  відбулось засідання  секції  практичних психологів і соціальних педагогів ПТНЗ області  на тему: «Пріоритетні напрями роботи психологічної служби системи освіти Дніпропетровщини 2018=2019  навчальному році».   Розглянуто низку  нормативно-правових документів  Міністерства освіти і науки України, зокрема   Положення про психологічну службу у системі освіти Україні , затвердженого  наказом МОН України від 22.05.2018 р. № 509, наказ  МОН України від 08.08.2017 року «При  затвердження  Плану заходів  Міністерства освіти і науки України  щодо розвитку психологічної служби  системи освіти України на період до 2020 року» , План заходів  щодо розвитку  психологічної служби  системи освіти України на період до 2020 року,  лист МОН України  від 05.09. 2018 р. № 529 «Про документацію  працівників психологічної служби у системі освіти України».   Обговорені питання щодо завдань ,  напрямів , особливостей  діяльності  психологічних служб ПТНЗ області  у 2018-2019 навчальному  році.

  У роботі секції  прийняв участь  заступник директора  обласного  психолого-медико-педагогічного центру , який наголосив на пріоритетні напрями діяльності, провів експрес-тестування, представив алгоритм діяльності практичного психолога і соціального педагога системи професійно-технічної освіти.

З досвідом роботи виступили практичні психологи ВПУ № 17,  Криворізького професійного  транспортно-металургійного ліцею, професійного технічного училища № 74 інші.

З учасниками семінару проведено анкетування, де кожний висловив свої думки ,запропонував тему своєї майбутньої  презентації , вніс пропозиції   та побажання щодо  подальшої   роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області.

Василиненко В.М.,

директор НМЦ ПТО                                                          

у Дніпропетровській  області