Профтехосвіта Дніпропетровщини  відзначає День винахідника та раціоналізатора

 

15 вересня 2018 року в Україні відзначається День винахідника і раціоналізатора.  Винахідник є особистістю, яка здатна мислити і творити нестандартно, вибудовуючи нові сходинки, на які підіймається людство. Україна завжди була і залишається країною з високим інтелектуальним та освітнім рівнем, завдяки чому у виробництво впроваджуються новітні науково-технічні розробки та технології і забезпечується соціальний, культурний та економічний розвиток держави

і суспільства.


           З 2016 року в 17 закладах професійної освіти запроваджено викладання курсу «Основи раціоналізаторства та винахідництва», що разом із системною гуртковою роботою вплинуло на  позитивні результати участі учнів закладів П(ПТ)О області у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. В листопаді 2018 року заклади професійної освіти планують прийняти участь у Міжнародному форумі «Innovation Market» з реальними проектами в галузі використання екологічної енергетики.

 

Наукові дослідження та розробки з науково-технічної творчості учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини зацікавили і роботодавців.   В місті Дніпро 15-16 вересня 2018 року за ініціативою компанії ІНТЕРПАЙП проводиться фестиваль науки, техніки і сучасних технологій «Interpipe TechFest-2018», в якому приймають участь учні та педагоги закладів професійно-технічної освіти нашого регіону.

На сайті НМЦ ПТО http://nmc-pto.dp.ua/ створено сторінку «Раціоналізаторство та винахідництво ПТО», де розміщено методичні матеріали та презентації найкращих робіт учнів з технічної творчості та винахідництва.

 

Шановні винахідники і раціоналізатори!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Бажаємо і надалі залишатися в авангарді науково-технічного прогресу, знаходити технічні рішення, які сприятимуть зростанню добробуту людей, переходу економіки нашої держави на інноваційний шлях розвитку.
Зичимо творчого натхнення, оптимізму, впевненості у власних силах, незгасного бажання плідно працювати заради майбутнього України!

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області