Методична служба ПТО Дніпропетровщини формує вектори впливу на діяльність ПТНЗ в 2018/2019 навчальному році

 

Виходячи із викликів часу, політики Міністерства освіти і науки України щодо модернізації системи формування трудового потенціалу держави, запиту роботодавців методичною службою ПТО Дніпропетровщини сформовано вісім головних пріоритетів своєї діяльності в 2018/2019 навчальному році.

Пріоритети стали приводом доповнення до річного плану роботи та розробки плану масових заходів на новий навчальний рік.

Головні вектори впливу НМЦ ПТО на діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти  є конкретизація роботи методистів безпосередньо з педагогами, врахування результатів опитування користувачів  послуг методистів навчання їх на прикладах роботи творчих педагогів, склад яких сформовано за результатами проведеної на завершальному етапі минулого навчального року методичної виставки-марафону «Педагогічний стартап – 2018».

План передбачає проведення 35% масових заходів з керівниками та педагогами в режимі  online, з демонстрацією на 65% масових заходів досвіду педагогів, заплановано семінари на підприємствах чи за участю роботодавців.

Планом започатковується проведення спільних заходів НМЦ ПТО з Дніпропетровською академією неперервної освіти, позашкільними обласними установами.

Розділ плану «Дуальна освіта» передбачає системні зустрічі з організаторами навчання учнів  15 ПТНЗ в умовах виробництва з елементами дуальної освіти.

Передбачається практика проведення практичних занять для викладачів предмету «Захист Вітчизни» спільно з військовими формуваннями.

Розпочинає роботу семінар для представників ПТНЗ відповідальних за розробку проектів та грантів – нової форми фінансування закладів.

З кожного напрямку діяльності НМЦ ПТО сплановано вебінари з науковцями, іншими областями.

Планом конкретизується спільна робота з закладами ПТО зі створення центрів професійної кар’єри.

Продовжують функціонування 14 шкіл.

Пролонговано угоди НМЦ ПТО з 19 соціальними партнерами.

Завдання методистів до 1 вересня ознайомити всіх керівників та педагогів ПТНЗ всіх рівнів атестації з ресурсами, які закладено в розроблених планах роботи центру.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області