ПЕДАГОГІЧНИЙ СТАРТАП -2018 На Дніпропетровщині відбулась виставка-марафон Професіоналізму, Творчості, Освіти  

 

Оригінальність, результативність, сучасність – усі ці якості формують портрет педагога професійної освіти, а також стали лейтмотивом обласної виставки-марафону «Педагогічний стартап-2018», який організував Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.

Обласна методична виставка-марафон проводилась в чотирьох категоріях по 7-ми номінаціям, які передбачали всі сфери діяльності ЗП(ПТ)О. Для участі  у стартапі конкурсанти в он-лайн режимі реєструвались на платформі гугл, на сайті НМЦ ПТО матеріали оприлюднювались без вказування прізвища учасника, незалежне журі з числа представників НМЦ ПТО Кіровоградської та Черкаської областей, представників Білоцерківського інституту неперервної педагогічної освіти, Дніпровської академії неперервної освіти, вищих навчальних закладів опрацювали та оцінили роботи, після визначення найкращих проведено віртуальний бліц-марафон протягом чотирьох днів окремо за кожною номінацією, на якому переможці презентували свої ідеї для колег.

Усього у Конкурсі взяли участь 193 педагоги з 38-ми закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. 52 роботи визначені як переможці, їх автори нагороджені грамотами НМЦ ПТО. За результатами видано підсумковий наказ та підготовлено Збірку «Вернісаж стартапів - 2018», яку розміщено на сайті НМЦ ПТО.

Основну мету обласного підсумкового заходу досягнуто: привернуто увагу до педагога ПТО, виявлено та підтримано їх педагогічну творчість, залучено широке коло освітян до створення та поширення сучасних інноваційних освітніх технологій і управлінських та педагогічних практик. Отже, атмосфера творчості, відданість професії і, найголовніше, - бажання ділитися досвідом сприяють ствердженню педагогів в сучасних реаліях освіти.

З усіма роботами можна ознайомитись на сайті НМЦ ПТО http://nmc-pto.dp.ua/ В РОЗДІЛІ «Педагогічний стартап-2018»

 

В.М.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській області