Радіо «Дніпро» про  альманах «Профтехосвітяни Дніпропетровщини на захисті незалежної України: 2014-2017р.»

 

З метою ознайомлення населення, громади про участь працівників та випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти у подіях 2014-2017 років, зокрема про загиблих під час АТО та подій на майдані Незалежності в  програмі «Відкрита студія» обласного радіо «Дніпро» відбулась презентація   альманаху «Профтехосвітяни Дніпропетровщини на захисті незалежної України: 2014-2017р.».

У спілкуванні взяли участь Василиненко Віктор , директор навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області, Заржицька Еліна, громадська діячка, член національної спілки письменників та журналістів України, Рибак Світлана, директор Дніпровського професійного залізничного ліцею.

Під час розмови прокоментовано передумови ідеї створення альманаху присвяченого профтехосвітянам, що загинули під час проведення АТО, його мета та до чого спонукає  пошуково-дослідницька робота в закладах профтехосвіти області. Розкрита  робота Дніпровського професійного залізничного ліцею щодо національно-патріотичного виховання та підготовки юнаків до військової служби у лавах збройних сил України на прикладі випускників ліцею, загиблих під час подій в зоні АТО.

Учасниками спілкування визначено  доцільність впровадження даного проекту  в закладах освіти області з метою патріотичного виховання молоді на прикладах героїв сучасності, спрямованої на  єднання поколінь та прагнення єдиного – мирної і незалежної країни.

Трансляція інтерв’ю відбулась 22 червня  2018 року о 17.00 годині  на частоті 87,5 МГц радіо «Дніпро». Запис інтерв’ю розміщено на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області на сторінці «Відеоматеріали ПТО».

Сподіваємось на подальшу співпрацю із засобами суспільного радіомовлення за актуальними темами.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області