Результат пошуку зображень за запитом "малюнок: освіта в україні"НЕПЕРЕРВНА ОСВІТА – ГАРАНТ РОЗВИТКУ ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПЕДАГОГІВ  ПТНЗ

Для ефективного вирішення завдань та покращення якості освіти учнів, викладачі ПТНЗ безперервно розвиваються як професіонали. Нова парадигма їх професійного розвитку в умовах неперервної освіти призводить до зміни форм і методів навчання, збільшує важливість самоосвіти  та підвищення кваліфікації.

У контексті глобальної інтеграції й інформатизації в навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області  відбувся майстер-клас «Використання активних методів навчання».

Його завданням є:

§  поширення успішного досвіду;

§  стимулювання професійного зростання педагогів.

Через пряме коментування можливостей методу РАФТ на уроках української мови і літератури  учасники майстер-класу довідалися про процедуру РАФТ, покрокові дії викладача, що впроваджуватиме соціоігровий педагогічний метод на етапі рефлексії – обов’язкової складової  сучасного уроку.

Позитивним результатом заходу стала його практична частина.  Усі учасники отримали поради щодо впровадження методу під час формування навичок функціонального читання.

 

В.М.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області