Учні ПТНЗ Дніпропетровщини – учасники Сьомих Міжнародних наукових Кирило-Мефодіївських читань

За сприяння Української Православної Церкви у приміщенні Криворізького академічного міського театру драми і музичної комедії імені Тараса Шевченка відбулися Сьомі Міжнародні наукові Кирило – Мефодіївські читання, присвячені вшануванню творчої спадщини рівноапостольних Кирила й Мефодія, учителів словенських, які принесли слов’янським народам світло писемності та знань. Цього року Читання відбулися в рамках святкування 1030 – річчя Хрещення Київської Русі-України.

 Доторкнутися до споконвічних національних і духовних цінностей долучилися учні Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1.

У пленарній  частині Читань вони мали можливість осмислити проблеми розуміння сучасним суспільством понять Віра та Церква, споживацтва як новітнього сурогатного світогляду; збагатитися знаннями про поліформність.

Окрім того, під керівництвом викладачів навчального закладу учні Центру провели значну дослідницьку  роботу  й виступили з доповідями на засіданнях секцій «Розвиток духовності молодої людини – шлях до самовдосконалення» і  «Міфологія та релігія як два споріднені способи пізнання світу».

Усі учасники  збагатилися духовно й отримали Сертифікати, їх роботи ввійдуть до збірника за результатами Читань.

 

 

         

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

У Дніпропетровській області